Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy

Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy

Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy to dolegliwość przewodu pokarmowego związana z obecnością wrzodów trawiennych , które powstają przez zarażenie chorobą bakteryjną , stresem , nie właściwą dietą bądź przyjmowaniem leków i paleniem papierosów. Akupunktura działa odbudowująco na błonę śluzową żołądka i dwunastnicy oraz uspokajająco na organizm. Wielu chorych nie odczuwa żadnych dolegliwości , ale do głównych objawów wrzodów należą ból o piekącym charakterze i dyskomfort w nadbrzuszu , które występują na czczo. Czasem odczuwa się uczucia pełności lub rozpierania po posiłkach , w niektórych przypadkach wymioty.

 

Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy akupunktura

 

Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy leczenie akupunkturą

Leczenie choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu. Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły do akupunktury , a sama terapia lecznicza jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla Twojego zdrowia. 

 

Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy medycyna wschodnia

 

Choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu pokarmowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu schorzeń , jak choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwa pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Choroba wrzodowa medycyna wschodnia