Biegunka

Biegunka

Biegunka występuje , gdy dana osoba przechodzi luźne , wodniste stolce. Ostra biegunka może trwać 1-2 dni. Istnieje wiele przyczyn biegunki , na tle nerwowym , pasożyty , zatrucie pokarmowe , reakcji na leki , choroby jelit , infekcje bakteryjne lub wirusowe oraz zespół nadwrażliwości jelita grubego. Leczenie biegunki będzie zależne od jej przyczyny powstania. Po stawieniu diagnozy po przez daleko wschodnie metody diagnozy przejdziemy do akupunktury.

 

Biegunka akupunktura

 

Biegunka leczenie akupunkturą

Leczenie biegunki oparte jest głównie na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Metody naturalne nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły do akupunktury , a sama terapia lecznicza nie zagraża Twojemu zdrowiu. Akupunktura przywraca prawidłową pracę organizmu i działa uspokajająco , dzięki czemu znikają objawy i odczuwamy ulgę.

 

Biegunka akupunktura warszawa

 

Biegunka Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu pokarmowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak biegunka. Główną metodą leczniczą jest akupunktura i moksoterapia , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

 

Biegunka medycyna wschodnia warszawa