Bezsenność

Bezsenność

Bezsenność to zaburzenia prawidłowego rytmu oraz głębokości i czasu trwania snu. Sen nie spełnia swojej podstawowej roli gdy organizm nie odpoczywa , gdy jest on płytki i niespokojny. Bezsenność może pojawić się przy silnym napięciu emocjonalnym lub przeciążeniu organizmu obowiązkami , jak również jako powikłanie przy dysfunkcji narządów wewnętrznych i zaburzeniach psychicznych.

 

Bezsennośc Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Bezsenność leczenie akupunkturą

Leczenie bezsenności oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na jej przyczynie powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Bezsenność Leczenie Akupunktura Warszawa Medycyna Wschodnia

 

Bezsenność Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby psychosomatyczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób, jak bezsenność. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczenia Medycyny Wschodniej. W leczeniu bezsenności zalecamy również masaż Japoński. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Bezsenność Leczenie Akupunktura Masaż Warszawa