Bańki lecznicze

Bańki lecznicze

Bańki są jedną z najstarszych metod leczenia na Dalekim Wschodzie. Najwcześniejsze odnotowanie użycie bańki było na początku VI w.n.e. . Jako pierwsze bańki były stosowane rogi zwierząt do drenażu ropnego , z czasem bańki były robione z miedzi , metalu, srebra oraz złota. Ostatnie formy baniek zaczęto robić ze szkła.

 

Bańki Lecznicze Medycyna Wschodnia

 

Bańki lecznicze - zastosowanie

Bańki lecznicze zalecane są głównie w leczeniu bólu napiętych mięśni pleców i karku , zaburzeniach żołądkowo-jelitowych i chorób układu oddechowego ( w szczególności przewlekłego kaszlu i astmy ) . Wszystkie zabiegi w naszym Gabinecie Medycyny Wschodniej , są wykonywane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

 

Bańki Lecznicze

 

Bańki lecznicze Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Gdyż wszystkie narządy współdziałają ze sobą i gdy jeden organ zachodzi w dysfunkcję , pokrewne narządy zaczynają chorować. Dlatego Medycyna Wschodnia skupia się na człowieku jako całość. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu.

 

Medycyna Wschodnia Bańki