Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry

Atopowe zapalenie skóry to zapalna , nawrotowa , przewlekła choroba skóry o podłożu alergicznym. Objawem klinicznym AZS , związanym z defektem bariery naskórkowej jest suchość skóry i związana z nią przeznaskórkową utrata wody. Powoduje to szorstkość i uporczywy świąd skóry u człowieka. Łuszczące się zmiany i rumień pojawiają się głównie w okolicy twarzy , a następnie rozszerzają się na szyje i tułów. 

 

Atopowe Zapalenie Skóry Medycyna Wschodnia Akupunktura

 

Atopowe zapalenie skóry leczenie akupunkturą

Leczenie atopowego zapalenia skóry oparte jest na akupunkturze. Akupunktura jest to bezpieczna i bezbolesna forma leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. I na tych zasadach oparte jest leczenie. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta i są przeprowadzane przez wyspecjalizowanych lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym oraz szerokim zakresem wiedzy diagnostycznej. Wszystkie zabiegi akupunktury , są wykonywane przez specjalne jednorazowe igły sterylne.

 

Atopowe Zapalenie Skóry Medycyna Wschodnia

 

Atopowe zapalenie skóry Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia

Choroby dermatologiczne to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak atopowe zapalenie skóry. Główną metodą leczniczą jest akupunktura , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

Szczegółowy opis metod leczenia znajdą Państwo w Menu Głównym strony. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się.

 

Atopowe Zapalenie Skóry Medycyna Wschodnia Gabinet