Zaparcia

Zaparcia

Zabiegi akupunktury są bardzo skuteczne w łagodzeniu zaparcia. Akupunktura ma bardzo silny wpływ na układ trawienny oraz wszelkie emocjonalne połączenia , które są z nim związane. Tradycyjna Medycyna Wschodnia postrzega zaparcia jako słabość lub zablokowanie przepływu Qi , dzięki czemu akupunktura działa za pośrednictwem kanałów układu nerwowego i energii w organizmie , aby wyrównać i przywrócić naturalną równowagę organizmu.

 

Zaparcia Akupunktura

 

Zaparcia leczenie akupunkturą

Medycyna Wschodnia jest doświadczona w leczeniu chorób układu pokarmowego takich jak , zaparcia , które obejmuje leczenie po przez akupunkturę i moksoterapię. Akupunktura równoważy funkcję organów i przebieg energii przez ich meridiany , a moksoterapia działa ogrzewawczo-tonizująco , gdzie zapotrzebowanie na to jest duże w tego typu schorzeń. Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie , są wykonywane przez jednorazowe sterylne igły do akupunktury , a sama terapia lecznicza jest bezbolesna i w pełni bezpieczna dla Twojego zdrowia.

 

Zaparcia akupunktura medycyna wschodnia

 

Zaparcia Gabinet Akupunktury Medycyna Wschodnia Warszawa

Choroby układu pokarmowego to jedna z głównych grup schorzeń , występujących na Dalekim Wschodzie. W związku z tym , nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie z walką tego typu chorób , jak zaparcia. Główną metodą leczniczą jest akupunktura i moksoterapia , która cieszy się wielkim powodzeniem rekonwalescencji danego schorzenia. Akupunktura jest bezpieczną i bezbolesną formą leczniczą Medycyny Wschodniej . Wszystkie nasze zabiegi są przeprowadzane przez lekarzy z Dalekiego Wschodu z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w danym schorzeniu. Jeżeli mają Państwo pytania , prosimy serdecznie o kontakt.

 

Zaparcia Medycyna wschodnia